free4u.pl :: Forum dla webmasterów

Pełna wersja: Shoutbox
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ten caly skrypt - Shoutbox -to jedna wielka lipa
- Co ja mam sobie głowę zawracać w ciemno robić i generować ?
XXX dodawac , przeciez to kicha .... Po drugie nie widać co ja tam robię ani kolorow ani przykladu jak to bedzie wygladało , dlaczego u innych wszystko widac co robie i jak to ustawiam , przecież to jest dla początkujących wiec skad taki ciemniak jak ja pocztkujacy ma wiedziec co gdzie wstawic ? Na innym forum dla poczatkujących weszłam zobaczyłam co jest jak mam to zrobic jaki kolor ustawić jak wygenerowac kod i bez zadnego glowkowania z XXX wstawiłam ccccyyyykkkk , Shoutbox na stronke , tylko tu są problemy utrudninienia i głowkowanie Dodgy
<!-- START free4u.pl -->
<script type="text/JavaScript" src="http://www.free4u.pl/wyswietl_shoutbox.php?id_shoutboxa=XXX"></script>
<!-- STOP free4u.pl -->
Jest napisane:
Cytat:W miejsce XXX wstaw odpowiednie ID komponentu.

Jeżeli go nie posiadasz musisz dodać komponent klikając w menu z lewej strony.
W sumie nic bardziej intuicyjnego mi nie przychodzi do głowy...
Może dodać formularz, ale to jest zbyt denerwujące. Zrobiłem tak (pojawia się jak użyje się złego kodu):
Cytat:Skopiowałeś zły kod komponentu. W kodzie zamiast XXX, musisz podać ID księgi gości.
Aby zdobyć ID najpierw należy dodać księgę gości.

Co do podglądu przy generowaniu kodu, to zgadzam się, dziękuję za uwagę - w przyszłości to zmienimy.
Witam
Po instalacji SB na mojej stronce totalne zamulenie brak odświeżania a szkoda, kurna zaplaciłem 9 zeta i kicha
Odświeżanie jest, co 30 sekund. Można samemu na życzenie odświeżyć klikając na przycisk zielonych strzałek.
Będę wdzięczny za inne uwagi.
Teraz wszystko śmiga.
Pytanie odnośnie emotek czy jest możliwość dodania emotek tanecznych wiecej usmieszków itd?
Myślę, że emotek jest wystarczająco Smile , chociaż rozumiem że zawsze może czegoś brakować Smile
Shoutbox nie jest potrzebny na takich forach lepsze są małe xatowskie czaty
Ja sie całkowicie zgadzam z poprzednikiem.
Przekierowanie