free4u.pl :: Forum dla webmasterów
Shoutbox - Wersja do druku

+- free4u.pl :: Forum dla webmasterów (http://forum.free4u.pl)
+-- Dział: Serwis i forum free4u.pl (/Forum-Serwis-i-forum-free4u-pl)
+--- Dział: Komponenty (/Forum-Komponenty)
+---- Dział: Shoutbox (/Forum-Shoutbox)
+---- Wątek: Shoutbox (/Thread-Shoutbox)

Shoutbox - elleni - 12-21-2010 00:30

ten caly skrypt - Shoutbox -to jedna wielka lipa
- Co ja mam sobie głowę zawracać w ciemno robić i generować ?
XXX dodawac , przeciez to kicha .... Po drugie nie widać co ja tam robię ani kolorow ani przykladu jak to bedzie wygladało , dlaczego u innych wszystko widac co robie i jak to ustawiam , przecież to jest dla początkujących wiec skad taki ciemniak jak ja pocztkujacy ma wiedziec co gdzie wstawic ? Na innym forum dla poczatkujących weszłam zobaczyłam co jest jak mam to zrobic jaki kolor ustawić jak wygenerowac kod i bez zadnego glowkowania z XXX wstawiłam ccccyyyykkkk , Shoutbox na stronke , tylko tu są problemy utrudninienia i głowkowanie Dodgy
<!-- START free4u.pl -->
<script type="text/JavaScript" src="http://www.free4u.pl/wyswietl_shoutbox.php?id_shoutboxa=XXX"></script>
<!-- STOP free4u.pl -->

RE: Shoutbox - Majdan - 12-24-2010 00:35

Jest napisane:
Cytat:W miejsce XXX wstaw odpowiednie ID komponentu.

Jeżeli go nie posiadasz musisz dodać komponent klikając w menu z lewej strony.
W sumie nic bardziej intuicyjnego mi nie przychodzi do głowy...
Może dodać formularz, ale to jest zbyt denerwujące. Zrobiłem tak (pojawia się jak użyje się złego kodu):
Cytat:Skopiowałeś zły kod komponentu. W kodzie zamiast XXX, musisz podać ID księgi gości.
Aby zdobyć ID najpierw należy dodać księgę gości.

Co do podglądu przy generowaniu kodu, to zgadzam się, dziękuję za uwagę - w przyszłości to zmienimy.

RE: Shoutbox - Jurek70 - 12-21-2011 14:15

Witam
Po instalacji SB na mojej stronce totalne zamulenie brak odświeżania a szkoda, kurna zaplaciłem 9 zeta i kicha

RE: Shoutbox - Majdan - 12-28-2011 01:35

Odświeżanie jest, co 30 sekund. Można samemu na życzenie odświeżyć klikając na przycisk zielonych strzałek.
Będę wdzięczny za inne uwagi.

RE: Shoutbox - Jurek70 - 01-04-2012 17:14

Teraz wszystko śmiga.
Pytanie odnośnie emotek czy jest możliwość dodania emotek tanecznych wiecej usmieszków itd?

RE: Shoutbox - Majdan - 01-06-2012 19:04

Myślę, że emotek jest wystarczająco Smile , chociaż rozumiem że zawsze może czegoś brakować Smile

RE: Shoutbox - milioner111 - 06-26-2014 10:54

Shoutbox nie jest potrzebny na takich forach lepsze są małe xatowskie czaty

RE: Shoutbox - ZygfrydSala - 08-08-2014 09:46

Ja sie całkowicie zgadzam z poprzednikiem.